Sammandrag - Hovås Billdal
Sön 3 jun 2018, 08:30-14:00
Hovås Billdal Arena
Samling: 07:45, Hovås Billdal ArenaHej Föräldrar
Nu är indelningen av lagen nästan färdiga vi kommer ha 4 lag med i sammandraget och varje lag har ca 7 st spelare.
OBS!! Jätte viktigt att ni kollar upp med vilken LAG eran barn är med och vilken TID dom börjar och vem som är ansvarig LEDARE.
Viktigt också att man informerar ansvarig ledare för respektive lag i tid om man inte kan komma om man blir sjuk.
Har ni några frågor angående sammandraget ta kontakt med ansvarig LAGLEDARE I RESPEKTIVE LAG
Västra Frölunda IF ROSA
Ansvarig Lagledare för Lag Rosa är Ackis
Samling kl 11:10
Startar kl 11:40
Plan 3 11:40 Näset SK Svart - Västra Frölunda IF Rosa
Plan 2 13:00 Västra Frölunda IF Rosa - Solängen BK Vit
Spelare
1)Kostas Tassopoulos
2)Barad Farahani
3)Hugo Lindmark
4)Emil Graaf Hanäs
5)Vincent Relota
6)Mahdi Ayoub
7)Viggo Fallenius
Västra Frölunda IF SVART
Ansvariga Lagledare för Lag Svart är Darko
Samling kl 08:30
Strartar kl 09:00
Plan 5 09:00 Västra Frölunda IF Svart - Guldhedens IK Svart
Plan 5 10:20 Mölnlycke IF Tigrar - Västra Frölunda IF Svart
Spelare
1)Alexandar Pandurov
2)Viggo Jigneus
3)Marcel Neves
4)Jose Villa Maureira
5)Ceasar Zetali
6)Radin Tajik
7)Tristan Thorn Domgren
Västra Frölunda IF
Ansvariga Lagledare för Lag är
Samling kl
Startar kl
Spelare
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
Västra Frölunda IF GRÖN
Ansvariga Lagledare för Lag Grön är
Samling kl
Startar kl
Spelare
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
Mvh
Ledarna
www.procup.se/cup/31789.htmNu är indelningen av lagen nästan färdiga vi kommer ha 4 lag med i sammandraget och varje lag har ca 7 st spelare.
OBS!! Jätte viktigt att ni kollar upp med vilken LAG eran barn är med och vilken TID dom börjar och vem som är ansvarig LEDARE.
Viktigt också att man informerar ansvarig ledare för respektive lag i tid om man inte kan komma om man blir sjuk.
Har ni några frågor angående sammandraget ta kontakt med ansvarig LAGLEDARE I RESPEKTIVE LAG
Västra Frölunda IF ROSA
Ansvarig Lagledare för Lag Rosa är Ackis
Samling kl 11:10
Startar kl 11:40
Plan 3 11:40 Näset SK Svart - Västra Frölunda IF Rosa
Plan 2 13:00 Västra Frölunda IF Rosa - Solängen BK Vit
Spelare
1)Kostas Tassopoulos
2)Barad Farahani
3)Hugo Lindmark
4)Emil Graaf Hanäs
5)Vincent Relota
6)Mahdi Ayoub
7)Viggo Fallenius
Västra Frölunda IF SVART
Ansvariga Lagledare för Lag Svart är Darko
Samling kl 08:30
Strartar kl 09:00
Plan 5 09:00 Västra Frölunda IF Svart - Guldhedens IK Svart
Plan 5 10:20 Mölnlycke IF Tigrar - Västra Frölunda IF Svart
Spelare
1)Alexandar Pandurov
2)Viggo Jigneus
3)Marcel Neves
4)Jose Villa Maureira
5)Ceasar Zetali
6)Radin Tajik
7)Tristan Thorn Domgren
Västra Frölunda IF
Ansvariga Lagledare för Lag är
Samling kl
Startar kl
Spelare
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
Västra Frölunda IF GRÖN
Ansvariga Lagledare för Lag Grön är
Samling kl
Startar kl
Spelare
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
Mvh
Ledarna
Så spelar vi 5 mot 5 2018.pdf
Endast kallade kan anmäla sig till aktiviteten. 4 personer är kallade.
Logga in här
Logga in här